شبکه امن همراه

با استفاده از این سرویس می‌توانید از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل و در یک کانال ارتباطی امن و اختصاصی، بدون وابستگی به اینترنت، به شبکه داخلی خود در نقاط مختلف کشور متصل شوید.

شرکت داده رایانش ابری پردیس به عنوان مجری راهکارهای مجازی سازی، ذخیره سازی، امنیت اطلاعات و همچنین ارائه دهنده راهکارهای مبتنی بر Cloud؛ نمایندگی ارائه خدمات و محصولات سازمانی شرکت ایرانسل را کسب نموده است و با عنوان شریک راهبردی واحد کسب و کار سازمانی شرکت ایرانسل آماده ارائه خدمات و محصولات به سازمان ها می باشد.

APN


با استفاده از سرویس شبکه امن همراه، گروهی از سیم‌کارت‌ها در قالب یک شبکه خصوصی مجازی بر روی شبکه تلفن همراه ایرانسل با هم تبادل اطلاعات خواهند داشت. مشترکان ایرانسل با استفاده از این سرویس می‌توانند از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل و در یک کانال ارتباطی امن و اختصاصی، بدون وابستگی به اینترنت، به شبکه داخلی خود در نقاط مختلف کشور متصل شده و اطلاعات مورد نیاز را به سرورهای داخلی خود منتقل نماید. درحال حاضر، این سرویس علاوه بر شبکه نسل دوم تلفن همراه، بر بستر کلیه فناوری‌های شبکه پهن باند ایرانسل نیز ارائه می‌گردد.

ویژگی ها و مزایا:

  • امنیت بالا: از آنجا که تبادل اطلاعات بر بستر شبکه امن همراه، از طریق یک شبکه اختصاصی ایجادشده توسط ایرانسل انجام می شود، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است این سرویس مورد تائید سازمان پدافند غیر عامل کشور است.
  • عدم وابستگی به اینترنت: هرچند تبادل دیتا در سرویس APN بر اساس پروتکلTCP/IP صورت می‌گیرد، ولی به دلیل عدم وابستگی به اینترنت، از پایداری بیشتری نسبت به آن برخودار خواهد بود.
  • پوشش گسترده و دسترسی دائمی: سرویس ایرانسل بر روی کلیه فناوری‌های شبکه تلفن همراه شامل نسل دوم، سوم و چهارم قابل ارائه بوده و با توجه به اینکه ایرانسل دارای گسترده‌ترین شبکه اینترنت همراه کشور است، این سرویس در پهنه وسیعی از کشور قابل دسترسی است.
  • پهنای باند بالا: با توجه به اینکه سرویس APN با 3G/4G نیز ارائه می‌گردد، در مقایسه با نسل دوم سیم‌کارت‌ها پهنای باند بالاتری را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

*منبع

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برچسب ها: پروتکل TCP/IP, شبکه امن همراه, محصولات سازمانی ایرانسل, apn, نمایندگی فروش محصولات سازمانی ایرانسل, irancell, ایرانسل, امنیت, داده رایانش ابری پردیس